OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

uCrown Pro

Unikátní antistresová masáž hlavy a očí pro regeneraci a úlevu

Odbourejte stres díky novému masážnímu přístroji hlavy uCrown Pro. Relaxační masáž hlavy a krku, která napomáhá uvolnění stresu, je zaměřena na specifické tlakové body na hlavě. uCrown Pro dále disponuje funkcí masáže očí a vestavěnou hudební produkcí pro zcela jedinečný pocit uvolnění.

Cena s DPH: 7 434,00 Kč

Cena bez DPH: 6 143,80 Kč

Kód zboží: OS-3510
Záruka na zboží: 24 měsíců
Odkaz: Web výrobce

OSIM uCrown Pro
Protistresový masážní přístroj hlavy & očí pro lepší pocit pohody


NOVINKA! Relaxační oční masáž stimuluje oběh krve a přináší úlevu od váčků pod očima, tmavých kruhů kolem očí a jejich únavy.
Vibrační masáž, uklidňující teplo a magnetické uzly pomáhají zmírnit napětí ve svalech a zlepšují krevní oběh ve vaší hlavě a v krku.
Ergonomický design s nastavitelnou velikostí zaručují dokonalé uchycení a maximální pohodlí a účinnost.
 • Masážní přístroj hlavy působí na důležité akupresurní body hlavy a krku a tím přinášejí úlevu při bolestech hlavy, stresu, ztuhlém krku a únavě.
 • Zlepšuje péči o oči prostřednictvím relaxační oční masáže navržené ke stimulaci krevního oběhu a poskytuje úlevu od váčků pod očima, tmavých kruhů okolo očí a od jejich únavy.
 • Vibrační masáže, zklidňující teplo a magnetické uzly pro nejdokonalejší zážitek z masáže hlavy.
 • Relaxační hudba pro nejlepší fyzickou a duševní relaxaci.

uCrown Pro

Protistresový masážní přístroj hlavy & očí pro lepší pocit pohody

Život je plný stresových situací, které mohou způsobit velké zdravotní problémy. Postavte se stresu čelem použitím nového masážního přístroje hlavy uCrown Pro. Při návrhu jsme měli na mysli vaší pohodu, komplexní uCrown Pro masíruje vitální akupresurní body na hlavě, krku a kolem očí tak, aby vás zbavil stresu, bolesti hlavy, nespavosti a únavy očí, takže zůstanete svěží a uvolnění.

Temeno
Zmírňuje bolest hlavy a pomáhá k lepšímu spánku
Čelo
Zklidňuje unavené oči
Spánky
Zbavuje únavy a bolesti hlavy
Zátylek
Zmírňuje bolest hlavy, ztuhlost krku a pomáhá k lepšímu spánku

Dotyková akupresurní masáž

V uCrown Pro jsou strategicky umístěny vzduchové váčky, působící na životně důležité akupresurní body na hlavě a krku tak, aby poskytovaly úlevu při bolestech hlavy, ztuhlém krku a únavě, způsobenými stresujícím životním stylem. Vyberte si z řady 7 předprogramovaných masáží a ucítíte, jak se napětí rozplývá s každým jemným stiskem, který napodobuje ruce zkušeného maséra.
 

Relaxační masáž očí

Masážní přístroj hlavy uCrown Pro také zlepšuje péči o oči prostřednictvím relaxační oční masáže navržené ke stimulaci krevního oběhu a poskytnutí úlevy od váčků pod očima, tmavých kruhů kolem očí a od jejich únavy.

Vibrační masáž, uklidňující teplo a magnetické uzly

Vibrační masáž uCrown Pro pomáhá zmírnit napětí svalů a zlepšit krevní oběh ve vaší hlavě a krku. Můžete si vybrat ze 4 různých programů vibračních masáží podle vaší obliby.

Relaxační hudba

Uvolněte se a zklidněte svou unavenou mysl pomocí přehrávače hudby vestavěného do uCrown Pro. S výběrem ze 3 různých hudebních kategorií (Pohoda, Atmosféra, Příroda) vám uCrown Pro nabízí najednou fyzické i psychické uvolnění.

Ergonomicky navrženo pro perfektní uchycení

Masážní přístroj hlavy uCrown Pro je ergonomicky navržen pro těsný a pohodlný kontakt s vaší hlavou, přinášející cílenou masáž různým velikostem hlavy. Jeho nastavitelná velikost zajistí perfektní uchycení pro maximální pohodlí a účinnost.

 • Patentovaná masáž tlakem vzduchu přináší úlevu od bolesti hlavy, ztuhlého krku a únavy
 • Relaxační oční masáž přináší úlevu od váčků pod očima, tmavých kruhů kolem očí a očních vrásek
 • Vibrační masáž přináší zmírnění napětí ve svalech
 • Uklidňující teplo a strategicky umístěné magnetické uzly přinášejí zlepšení krevního oběhu
 • Vestavěná hudba pro duševní relaxaci
 • Ergonomický design pro pohodlné a cílené masáže
 • Přenosný a mobilní
 

 

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.