OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

uKimono Mini

Diskrétní masážní přístroj v miniaturním provedení

Řekněte sbohem ochablým pažím, silným stehnům a lýtkům! OSIM uKimono Mini zeštíhlující pás se liší od ostatních zařízení tím, že využívá zejména vibrace s jedinečnou Osimotion masážní technologií.

Cena s DPH: 1 525,00 Kč

Cena bez DPH: 1 260,33 Kč

Kód zboží: OS-3380
Záruka na zboží: 24 měsíců
Odkaz: Web výrobce

Akce

Fotogalerie

ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Osim Osim uKimono Mini OS-3380-P představuje stylový masážní pás v miniaturním provedení. Je určen pro formování a redukci tuku v oblasti břicha, beder, hýždí a stehen. Disponuje 4 automatickými masážními programy, které navrhl Dr. Koto Takayoshi, japonský expert na Shiatsu masáže. Unikátní technologie Duo+ zvyšuje cirkulaci a bazální metabolismus, což napomáhá rychlejšímu spalování tuku. Spolu se zdravým stravovacím režimem, tak můžete dosáhnout perfektního zpevnění a zhubnutí vaší postavy.

Vybrat si můžete navíc ze 3 manuálních programů. Speciální technologie dvojitého hnětení, dvojité síly Osimotion a systém Duo+ postupně vyhlazuje oblasti postižené celulitidou. Zároveň masíruje citlivé a bolavé svalstvo a posiluje krevní oběh. Pohyb dvou oscilačních hlav je efektivní také při zmírňování zácpy. Nastavte si jednu ze 3 intenzit a vychutnejte si 10 minut masáže problémových oblastí. Časový režim masáže vám pohlídá chytrá funkce automatického časovače.

Oceníte elegantní design v kompaktním a přenosném provedení. Inovativní zeštíhlovací přístroj představuje řešení pro účinné spalování tuků bez námahy. Formujte a posilujte svalstvo v pohodlí vašeho domova.

Ve velikosti je menší než uKimono, čímž umožňuje lepší pokrytí oblastí paží, nohou a lýtek. Pro lepší výsledek formování celého těla používejte OSIM uKimono Mini s přístrojem OSIM kimono.

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.