OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

uJoy

První masážní přístoj hlavy zašitý do čepice

Osvěžte svoji hlavu s prvním světovým masážním přístrojem ukrytým ve stylové čepici! Zaměřuje se na důležité akupresurní body, které stimuluje pomocí strategicky umístěných klepátek. Výryzně tak zvyšuje přísun kdyslíku a živin do oblasti hlavy, podporuje výkon mozku a celkově navozuje psychickou vyrovnanost a pohodu.

Cena s DPH: 4 065,00 Kč

Cena bez DPH: 3 359,50 Kč

Kód zboží: OS-103
Záruka na zboží: 24 měsíců
Odkaz: Web výrobce

 

Osvěžte svoji hlavu s prvním světovým masážním přístrojem ukrytým ve stylové čepici! Zaměřuje se na důležité akupresurní body, které stimuluje pomocí strategicky umístěných klepátek. Výryzně tak zvyšuje přísun kdyslíku a živin do oblasti hlavy, podporuje výkon mozku a celkově navozuje psychickou vyrovnanost a pohodu.

Nechte se pohýčkat přístojem pro masáž hlavy uJoy a jeho povznášející masáží zaměřenou na stimulaci akupresurních bodů!

  • Posiluje mozkový výkon a celkovou pohodu pomocí zlepšení cirkulace kyslíku v oblasti hlavy.
  • Pozvihne vaši psychickou i fyzickou pohodu. Zaměření na vitální akupresurní oblasti poskytne hlubokou úlevu od stresu a únavy

 

Povznášející štěstí pod čepicí

Nabijte svůj uJoy a znova a znova zkoušejte jeho sílu! Nechte ho zapracovat na zlepšení vaší nálady a osvěžení celého těla po dlouhém náročném dni,. Dejte si pauzu, nasaďte stylovou čepici a vstupte s ní do kouzelného světa citlivé péče a štěstí!

 

Revitalizující klepací masáž

uJoy se zaměřuje na vitální akupresurní body - tedy místa, kde se pocitově hromadí napětí a stres. Jeho jemné a citlivé masážní klapky jsou strategicky rozmístěné tak, aby pomáhaly rozproudit krev a prokysličit celou hlavovou oblast. Díky tomu dostane mozek zvýšenou dávku živin a kyslíku a zbaví se únavy a stresu. S každým jemným ťuknutím klapky při sametové klepací masáži ucítíte, jak stres a napětí odplouvají kamsi daleko a vy se cítíte lépe a lépe.

Akupresurní klepací masáž

Strategické klapky míří na vitální akupresurní body tak, aby vás nabily energií a pozvedly vaší mysl.

Zvyšuje mozkový výkon

Zlepšuje cirkulaci krve a přívod kyslíku do oblasti hlavy. Zvyšuje výkon mozku a pocit celkové pohody.

 

Zlepšuje prokrvení hlavy

uJoy CT sken - Spotřeba kyslíku

Před použitím uJoy Po požití uJoy
Pro mozek je kyslík tou nejpotřebnější látkou. Je hlavním zdrojem jeho paliva tak, aby mohl správně fungovat. Masáž uJoy pomáhá zvýšit hladinu kyslíku v mozku a tím zároveň zlepšuje jeho prokrvení. 76% uživatelů uJoy zaznamenalo zvýšení spotřeby kyslíku v mozku po použití masážního přístoje. To je důkazem, že mozek byl masážním programem správně stymulován a mozkové činnosti byly aktivovány. Masáž také pomáhá aktivovat hormon serotonin sloužící jako neurotransmiter.

Aktivací serotoninu začínají neurony zvyšovat dopamin, další mozkový transmitter, a mozkové vlny alfa (což znamená, že mozek je v pohodě, což pociťujeme jako klid a štěstí).

 

Věděli jste, že...?

Hektický městský život s sebou může nést celou řadu rizik. Fyzická i psychická nepohoda, kterou často pociťjeme, špatné nálady nebo poruchy koncentrace či bolesti hlavy, to vše může být důsledkem špatného prokrvování mozku. Tomu lze jednoduše předejít jeho pravidelným stymulováním - sportem anebo masáží. Studie prokázaly, že dlouhodobé mozkové vitality lze dosáhnout v případě, kdy je zajištěn stálý přísun serotoninu, který zaznamenáváme jako pocit štěstí.

Věděli jste, že...?

Co je to serotonin? Serotonin je neurotransmiter, známý pro svou schopnost zvedat náladu. Masáž hlavy je jedním z mnoha podnětů, které vyvolávají jeho přirozenou produkci v mozku. Jak masáž pomáhá podporovat přirozený krevní oběh, zvyšuje se produkce serotoninu. To vše se ve výsledku zhodnotí ve vaší dobré náladě.

 

Vkusně navržená pro stylový komfort

Díky luxusní tkanině a elegantním barvám se z uJoy stává masážní náastroj nové generace, který splňuje všechny zákaznické požadavky na styl a eleganci.


Maximální potěšení s minimálním úsilím

Užijte si efektivní úlevu od bolesti a stresu s jednoduchým ovládáním. Stačí zmáčknout tlačítko a všechny negativní pocity jsou pryč!

OSIM uJoy lze zakoupit ve variantě cukrkandlové růžové a popelavě šedé.

 

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.