OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

uPixie

První USB masážní přístroj

Kompaktní, přenosný relaxační přístroj uPixie je vybaven celou škálou specializovaných programů, které přináší úlevu od každodenní tenze a bolesti. Dopřejte svému tělu i mysli to, co si zaslouží. Kdykoli, kdekoli. Zapojte relaxační přístroj uPixie do počítače přes USB port a ovládejte ho pomocí interface specializované aplikace!

Cena s DPH: 3 340,00 Kč

Cena bez DPH: 2 760,33 Kč

Kód zboží: OS-918
Záruka na zboží: 24 měsíců
Odkaz: Web výrobce

Fotogalerie

ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

OSIM uPixie
První světové USB másážní zařízení


Zapojte OSIM uPixie do svého laptopu, tabletu nebo PC a mějte plnou kontrolu nad mocí jeho zázračných elektronických impulsů. Vybírejte jednotlivé masáže přímo z obrazovky počítače!
uPixie obsahuje plnou sadu masážních programů, 4 naprogramované masáže (Energizující, Protistresová, Hluboká úleva, Tónovací) a 3 masážní režimy (klepání, hnětení, mačkání) s možností nastavení 20 různých úrovní intenzity.
Dostatečný prostor zajišťuje čtečka microSD karet.

Užívejte si uvolňující masáž! Kdykoli - kdekoli...

Kompaktní, přenosný USB relaxační přístroj uPixie je vybaven celou škálou specializovaných programů, které přináší úlevu od každodenní tenze a bolesti. Dopřejte svému tělu i mysli to, co si zaslouží. Kdykoli, kdekoli.

Systémové požadavky:

Windows XP, Vista, 7; Mac OS X
USB 2.0.

 

Věděli jste, že?

Impulsy generované OSIM uPixie jsou srovnatelné s přirozenou bioelektřinou, která je přítomná v našem těle a stimulují tělo a tlumí bolest pomocí jemu vlastních hormonů - endorfinů.
Pulsní přístroje byly ozkoušeny a testovány jako účinná metoda k regeneraci svalů a zmírnění bolesti bez nutnosti aplikace medikamentů.
Svalové pulsní masáže jsou velmi oblíbené mezi sportovci, kulturisty a umělci, protože přináší jednoduchou a účinnou cestu, jak tónovat a zpevňovat svaly.

 

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.