OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

uPapa Music Sync

Hudební masáž krku a ramen

Užijte si celkovou relaxaci mysli i těla díky novému uPapa Music Sync. Kombinací OSIM bubnové masáže a synchronizované hudební masážní technologie nabízí uPapa Music Sync uvolnění ztuhlému svalstvu krku a ramen díky poskytované masáži dle Vámi zvolené hudby.Barvy: vínová, modrá

Cena s DPH: 7 202,00 Kč

Cena bez DPH: 5 952,07 Kč

Kód zboží: OS-201
Záruka na zboží: 24 měsíců
Odkaz: Web výrobce

Fotogalerie

ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

OSIM uPapa Music Sync
Masáž krku a ramen synchronizovaná s hudbou

Kombinuje technologie Silné bubínkové masáže a Masáže synchronizované s hudbou, které mají ochrannou známku OSIM.
• Pohodlný a ergonomický design pro cílenou úlevu.
Dvoubodové bubínkové masážní přístroje poskytují hlubokou úlevu tkáním, uvolněním vašich ztuhlých svalů dojde ke zlepšení krevního oběhu a budete se cítit plní energie.

Vychutnejte si úplnou relaxaci mysli a těla s novým hudebním synchronizátorem uPapa. Kombinací technologií Silné bubínkové masáže a Masáže synchronizované s hudbou s ochrannou známkou OSIM, uvolňuje hudební synchronizátor uPapa ztuhlé krky a bolavé ramena masáží řízenou rytmem vaší oblíbené hudby.

Relaxace mysli a těla s vaší oblíbenou hudbou.

Po fenomenálním úspěchu límce uPapa si nikdo neuměl představit lepší masážní přístroj na krk a ramena než od společnosti OSIM. Nyní jsme ho ještě vylepšili.
Originální síla technologie Silné bubínkové masáže s ochrannou známkou OSIM v kombinaci s technologií Masáže synchronizované s hudbou, nový masážní přístroj na ramena - hudební synchronizátor uPapa vám umožní vychutnat si současnou relaxaci mysli a těla prostřednictvím vaší oblíbené hudby v jednom skvěle padnoucím balení.
Hudba a relaxace
Studie prokázaly, že hudba pomáhá relaxovat, snižuje stres a zvedá náladu. Relaxace při vaší oblíbené hudbě doplňuje a zdokonaluje výhody dobré masáže a tím zvyšuje váš fyzický i duševní pocit pohody.
Technologie masáže synchronizované s hudbou masážního přístroje na ramena – hudebního synchronizátoru uPapa transformuje vaši oblíbenou hudbu do simultánní masáže vašeho těla, relaxaci vaší mysli i bolavých svalů. Jednoduše se připojte k hudebnímu přehrávači, synchronizujte a vychutnávejte neomezené druhy jedinečných masáží řízených vaší oblíbenou hudbou.
Povzbuzující silná bubínková masáž
Masážní přístroj na ramena - hudební synchronizátor uPapa tiší bolest svalů efektivněji než poklepové masážní přístroje. Silné bubnování ze symetrických dvoubodových bubínkových masážních strojků poskytuje hlubokou úlevu tkáním, uvolnění vašim ztuhlým svalům a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu a po každém masáži se budete cítit plní energie.
 
Silná bubínková masáž hudebního synchronizátoru uPapa společnosti OSIM tiší účinněji bolest krku a ramen

Navrženo pro individuální úlevu od bolesti

Nabité masážní programy
Masážní přístroj na ramena – hudební synchronizátor uPapa  přináší 3 automatické a 15 rytmických masážních programů, dále 5 různých stupňů intenzity, aby splňovaly různé masážní potřeby. Dotekem tlačítka hudební synchronizátor uPapa automaticky integruje různé rytmické masáže, které vám poskytnou vyváženou masáž pro rychlou a účinnou úlevu od bolesti a napětí ve svalech.

Pohodlný a ergonomický design pro cílenou úlevu
Pohodlná konstrukce hudebního synchronizátoru uPapa obejme tělo a umožní těsný, pohodlný a cílenější kontakt s vaším tělem a poskytuje naprosto přesnou úlevu pro váš krk, ramena, záda, hýždě, stehna a lýtka.

Krk a ramena Horní část zad Spodní část zad Hýždě Stehna

Věděli jste, že...?

Stres napíná vaše svaly

Rčení, že stres vám sedí na ramenou, se zakládá na pravdě. Stres napíná svaly kolem krku a oblast ramen, což způsobuje jejich bolest. Bolesti krku a ramen jsou běžným denním problémem dnešních obyvatel měst a mnoho z našich každodenních činností a zvyků nás k ní dělá více náchylnými. Když se rozvinou, šíří se bolesti i do jiných částí těla a v konečném důsledku ovlivňují naši náladu a produktivitu práce.

Je důležité najít si čas na odpočinek v průběhu pracovní doby nebo na konci každého dne. Každodenní poslech vaší oblíbené hudby nebo možnost mít masáž zabrání hromadění stresu a napětí ve svalech
It is important you take time out to relax while at work or at the end of each day. Listen to your favourite music or have a massage everyday to prevent the build-up of stress and tensed up muscles.

Bolesti?
Lidské aktivity náchylné k bolesti krku a ramen

Hospodyňky
Každodenní domácí práce
Úředníci/ Studenti
Sedavé zaměstnání, stálí uživatelé počítačů
Řidiči
Dlouhá doba jízdy
Zaměstnanci služeb/ dělníci
Pověření vyčerpávajícími úkoly

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.