OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

Dárky pro ní

uKimono

uKimono
Více informací

Zeštíhlovací přístroj nové generace

OSIM uKimono zeštíhlující pás kombinuje technologii OSIM Twin Power Osimotion a dvojitého hnětení, které napomáhají k formování a redukci tuku v oblasti břicha, hýždí a stehen.

Cena s DPH: 8 074,00 Kč
Cena bez DPH: 6 672,73 Kč

uKimono Mini

uKimono Mini

Akce

Více informací

Diskrétní masážní přístroj v miniaturním provedení

Řekněte sbohem ochablým pažím, silným stehnům a lýtkům! OSIM uKimono Mini zeštíhlující pás se liší od ostatních zařízení tím, že využívá zejména vibrace s jedinečnou Osimotion masážní technologií.

Cena s DPH: 1 525,00 Kč
Cena bez DPH: 1 260,33 Kč

uCrown Pro

uCrown Pro
Více informací

Unikátní antistresová masáž hlavy a očí pro regeneraci a úlevu

Odbourejte stres díky novému masážnímu přístroji hlavy uCrown Pro. Relaxační masáž hlavy a krku, která napomáhá uvolnění stresu, je zaměřena na specifické tlakové body na hlavě. uCrown Pro dále disponuje funkcí masáže očí a vestavěnou hudební produkcí pro zcela jedinečný pocit uvolnění.

Cena s DPH: 7 434,00 Kč
Cena bez DPH: 6 143,80 Kč

uJoy

uJoy
Více informací

První masážní přístoj hlavy zašitý do čepice

Osvěžte svoji hlavu s prvním světovým masážním přístrojem ukrytým ve stylové čepici! Zaměřuje se na důležité akupresurní body, které stimuluje pomocí strategicky umístěných klepátek. Výryzně tak zvyšuje přísun kdyslíku a živin do oblasti hlavy, podporuje výkon mozku a celkově navozuje psychickou vyrovnanost a pohodu.

Cena s DPH: 4 065,00 Kč
Cena bez DPH: 3 359,50 Kč

uAngel

uAngel

Novinka

Více informací

Masážní designové sofa

Jediný dotek a OSIM uAngel se změní z designového sofa v úžasnou masážní jednotku. Díky důrazné masáži od hlavy až k patě se sadou profesionálně navržených masážních programů se budete cítit zdraví a plni života!

Cena s DPH: 59 387,00 Kč
Cena bez DPH: 49 080,17 Kč

uPapa Music Sync

uPapa Music Sync
Více informací

Hudební masáž krku a ramen

Užijte si celkovou relaxaci mysli i těla díky novému uPapa Music Sync. Kombinací OSIM bubnové masáže a synchronizované hudební masážní technologie nabízí uPapa Music Sync uvolnění ztuhlému svalstvu krku a ramen díky poskytované masáži dle Vámi zvolené hudby.Barvy: vínová, modrá

Cena s DPH: 7 202,00 Kč
Cena bez DPH: 5 952,07 Kč

uPixie

uPixie
Více informací

První USB masážní přístroj

Kompaktní, přenosný relaxační přístroj uPixie je vybaven celou škálou specializovaných programů, které přináší úlevu od každodenní tenze a bolesti. Dopřejte svému tělu i mysli to, co si zaslouží. Kdykoli, kdekoli. Zapojte relaxační přístroj uPixie do počítače přes USB port a ovládejte ho pomocí interface specializované aplikace!

Cena s DPH: 3 340,00 Kč
Cena bez DPH: 2 760,33 Kč
 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.