OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

Aktuality

Speciální edice OSIM uDivine Sport masážní křeslo

Speciální edice OSIM uDivine Sport masážní křeslo 22.11.2011

Poskytuje nejlepší masáž hýždí

Máme-li na výběr masážní křeslo nebo masáž provedenou profesionálním masérem, určitě bychom si vybrali druhou možnost. To ovšem neplatí v případě OSIM uDivine Sport masážního křesla.

OSIM uDivine představil minulý rok první 3D masážní křeslo, a následně inspirován sportovním vozidlem provedl luxusní proměnu, jejíž výsledkem je uDivine Sport. Jemná světle kaštanová kůže a materiál se základem karbonového vlákna umocňují pocit pohodlí a komfort jako při řízení vozidla.

OSIM uDivine nabízí relaxaci po dlouhém a namáhavém dni díky 3D masážní technologie, která simuluje masáž provedenou profesionálním masérem. Nezáleží na tom, preferujete-li hloubkovou techniku nebo hnětací masáž, tento přístroj nabízí vše.

Strategicky umístěné vzduchové vaky po stranách masírují Vaše ramena, ruce a dlaně, čímž podporují cirkulaci směrem ke konečkům prstů, zatímco vzduchové polštáře v sedadle pulsujícím pohybem masírují Vaše hýždě.

Užívejte si jako král, nebo lépe řečeno božský král jako Andy Lau - herec, zpěvák a producent, v dnešní době asi největší ikona asijského filmu a popu. Nejpopulárnější a nejlépe placená asijská hvězda zapsaná v Guinnesově knize rekordů jako zpěvak s nejvyšším počtem ocenění, který oficiálně označil toto křeslo svým podpisem.

uDivine Sport rovněž nabízí funkci vestavěných reproduktorů, které umožňují relaxaci během poslechu Vaší oblíbené hudby.

 

      

 

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.