OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

Aktuality

uCrown relax music

uCrown relax music 6.5.2013

uCrown Jedinečný masážní přístroj hlavy a krku uCrown ulevuje od napětí a stresu díky relaxační masáži specifických tlakových bodů na hlavě a krku. Díky vibracím, teplu a magnetickým uzlům poskytuje uCrown dokonalý zážitek z masáže a navozuje pocit relaxace a odpočinku. Masáž těchto akupresurních bodů přináší okamžitou relaxaci, regeneraci, zmírnění napětí krčního svalstva, ulevuje od bolestí hlavy, stresu, nespavosti a únavy. Masáž očního okolí přináší relaxaci pro unavené oči, podporuje krevní oběh a napomáhá tak odstranění tmavých kruhů a váčků kolem očí. Celkový pocit uvolnění a odpočinku doplňuje relaxační hudba, která přispívá k navození pocitu fyzické i duševní pohody.

uCrown

Jedinečný masážní přístroj hlavy a krku uCrown ulevuje od napětí a stresu díky relaxační masáži specifických tlakových bodů na hlavě a krku. Díky vibracím, teplu a magnetickým uzlům poskytuje uCrown dokonalý zážitek z masáže a navozuje pocit relaxace a odpočinku. Masáž těchto akupresurních bodů přináší okamžitou relaxaci, regeneraci, zmírnění napětí krčního svalstva, ulevuje od bolestí hlavy, stresu, nespavosti a únavy. Masáž očního okolí přináší relaxaci pro unavené oči, podporuje krevní oběh a napomáhá tak odstranění tmavých kruhů a váčků kolem očí. Celkový pocit uvolnění a odpočinku doplňuje relaxační hudba, která přispívá k navození pocitu fyzické i duševní pohody. 

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.