OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

 

Produktové novinky OSIM-relax.cz - Podzim + Vánoce 2013

Nezobrazil se Vám email správně? Pro webovou verzi klikněte sem.

OSIM uPen: Diskrétní masážní zařízení

Jeden konec masážního přístroje se chová jako standardní pero, zatímco druhý má masážní hlavici s jemnou strukturou, která provádí stimulaci.

Pro uvolnění napětí a stresu jednoduše přitiskněte vibrační hlavici pera na svou tvář nebo jakoukoli jinou část vašeho těla.

Cena s DPH: 1 185 Kč

OSIM uRelax: Přenosná podložka pro zádovou masáž - kdykoli, kdekoli

S masážními technikami Shiatsu, houpavou, vlnící a vibrační + uklidňující teplo vylepší krevní oběh, to vše zabaleno do tohoto přenosného maséra zad, až nyní můžete okamžitě změnit své křeslo na křeslo masážní díky OSIM uRelax. uRelax je lehký a přenosný masážní polštářek, který se snadno vejde do většiny křesel. Součástí balení je autoadaptér
 
Cena s DPH: 5 275 Kč

OSIM uCozy: Uvolněte se...

Stylový masážní nástroj uCozy pro úlevu od svalové tense a prokrvení oblasti krku, ramen a zad, využívá řešení stavající se ze 4 masážních uzlů a sofistikovanou 3D masážní jednotkou. V kombinaci s nahříváním tělesných partií se jedná o jeden z nejúčinějších nástrojů pro rychlou úlevu.
 
Cena s DPH: 2 855 Kč

OSIM uCozy - set 2 ks

Obdarujte své blízké a ušetřete! Novinku OSIM uCozy je možné zakoupit také v cenově zvýhodněném setu 2 kusů!
Akce platí do 15. 11. 2013
 
Cena s DPH: 3 997 Kč za 2 ks
Původní cena: 5 710 Kč za 2 ks
http://www.osim-relax.cz/cz/produkty/12_ugogo.html

OSIM uGogo: Efektivně uvolní namožené svaly

Užijte si jemnou a relaxační masáž v pohodlí domova, kanceláře nebo kdekoliv na cestách! OSIM uGoGo, elektronický tepový masážní přístroj, kombinuje pohyby tlaku, klepání, hnětení a dalších!
 
Cena s DPH: 6 993 Kč

OSIM uHug: Výkonná bubnová masáž

Hledáte opravdu hlubokou úlevu pro krk, ramena a bedra? Objevte technologii Power Drum, speciálně vyvinutou pro hlubokou úlevu partií zad. Nový uHug přináší úlevu od bolesti a rozlámanosti ze sportu nebo náročného zaměstnání. Prokrvením tkáně tiší bolest a revitalizuje svaly, takže se budete cítit jako znovuzrození!
 
Cena s DPH: 5 759 Kč
www.osim-relax.cz/cz/produkty/masaz-ramen-a-krku/33_uhug.html

OSIM uBuzz: Malý a účinný masážní přístroj

OSIM uBuzz umožňuje úlevu napjatých svalů a napětí bez námahy díky jemné vibrační masáži. uBuzz je vybaven 3 speciálně navrženými masážními nástavci pro efektivní a cílenou masáž od pokožky hlavy až po chodidla. Lehký a přenosný masážní přístroj, který si s sebou můžete vzít kamkoliv a kdykoliv.
 
Cena s DPH: 1 016 Kč

(c) 2013 SPA Studio, s.r.o. a OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky. Tiskové chyby vyhrazeny. Podmínky akčních cen jsou uvedeny na webu www.osim-relax.cz.

V případě, že nadále nechcete zasílat tato obchodní sdělení, odpovězde prosím na email a do předmětu uveďte "NEZASÍLAT". Děkujeme!

 

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.