OSIM relax - úvod

Vyhledat

 

Psychická relaxace

Dnešní uspěchaná doba má negativní vliv na naši psychickou pohodu a stabilitu. Počet civilizačních psychických obtíží narůstá, často trpíme stálým stresem doprovázeným psychosomatickými problémy jako je špatné zažívání, únava, nespavost… A to vše často jen kvůli tomu, že jsme se si nenavykli přistupovat k prevenci těchto problémů s dostatečnou cílevědomostí. Přitom je právě psychická relaxace jedním ze způsobů, jak se zbavit zbytečného stresu a posílit se nejen psychicky, ale ve výsledku také fyzicky.

Pravidelná "chvilka pro sebe"

Velmi důležité je začít vnímat relaxaci jako důležitou součást každého dne. A to takovým způsobem, že se z ní do jisté míry stane jedna z našich denních povinností. Tuto chvilku věnujte nějaké nenáročné činnosti, která vám dovolí zapomenout na každondenní povinnosti. Může se jednat o vycházku, poslech hudby, čtení knížky… Anebo k relaxaci můžete přistupovat sofistikovaněji a zároveň při ní opečovat svoje tělo. Mezi relaxační chvilky tak můžete počítat příjemnou voňavou koupel či masáž, které dají zároveň ulevit unaveným svalům a šlachám…

Jakmile si na podobnou každodenní chvilku navykneme, nedokáže nám ji nikdo vzít a stane se klidným přístavem v rozbouřené všednodennosti.

Relaxace při práci

Relaxační momenty je ovšem vhodné nasadit i v průběhu běžného pracovního dne. Jak se však uvolnit v průběhu deseti až dvaceti minut? Řešením jsou relaxační nástroje - například masážní jednotky nebo přímo masážní křesla. Výrobce OSIM nabízí například špičkovou přenosnou jednotku uKimono, která se zaměřuje na příjemné masáže problematických partií. Určena je především pro ženy a přináší jim několikerý pozitivní efekt. Masáž sama o sobě je příjemná, navíc pomáhá spalování tuků v problematických oblastech, čímž působí pozitivně také na psychiku.

Jedničkou pro celkovou masáž je pak křeslo OSIM uDivine, které nabízí například rychlý protistresový program, který dokáže v průběhu těžkého dne zotavit tělo i mysl a dodat spoustu sil pro jeho úspěšné zakončení.

 
 Facebook Napište nám

Copyright © 2012 SPA STUDIO s. r.o. a © 2006 - 2012 OSIM International Ltd. Všechna práva vyhrazena. Právní doložka. Obchodní podmínky.